Sportlovsbuss

Tidtabell för gratis skolbuss på sportlovet. Ingen föranmälan behövs.

Buss från Anderslöv klockan 8.50 med ankomst Söderslättshallen klockan 10.00

Anderslövs skola 08.50
S Åby 09.00
Klagstorps skola 09.05
Äspö 09.10
L Beddinge 09.13
St Beddinge 09.16
Skateholm 09.20
Beddinge Livs 09.25
Smygehamns skola 09.30
Böste 09.35
Simremarken 09.40
Serresjö skola 09.45
Gislövs läge 09.48
Dalabadet 09.50
Badhuset 10.00
Söderslättshallen 10.00

Återresa från Söderslättshallen 16.00

Buss från Alstad klockan 9.10 med ankomst Söderslättshallen klockan 16.00

Alstad busstorget 09.10
St Slågarp 09.12
Villie 09.15
V Vemmerlöv 09.20
Hammarlöv 09.22
Ö Värlinge 09.25
Fuglie 09.33
Skegrie skola 09.40
V Tommarp busshållplats 09.43
Maglarp g kyrka 09.45
Skåre 09.50
Tivolihusen 09.55
Kurland 09.55
Badhuset 10.00
Söderslättshallen 10.00

Återresa från Söderslättshallen 16.00

Frågor angående sportlovsbussarna

Frågor angående sportlovsbussarna besvaras av Lars Peter Trulsson, telefon 0708-817575.

Hjälpte informationen på den här sidan dig?